KOSTABI GALERII

Eesti publiku ette on jõudnud enneolematu hulk armastatud Mark Kostabi maale ja graafikat, mida saab näha ja osta vaid Tallinn Art Space galeriis.

VABADUS 21. SAJANDIL

Eesti vabariigi 100ndaks sünnipäevaks lõid 21 eesti kaasaegset kunstnikku 21 unikaalset Eesti vabadusest inspireeritud  kunstiteost, mida näidatakse miljonitele inimestele üle kogu maailma.

TALLINN ART SPACE

Tallinn Art Space ühendab endas graafikakoja, kaasaegse kunsti näituse- ja müügigalerii ning kunstisündmuste toimumise koha. Müüme ja vahendame kunsti ja kunstnikke, esinejaid, lektoreid, korraldame näituseid, seminare, esitlusi ja loenguid ning rendime ruume erinevateks sündmusteks.

EESTI LITOGRAAFIAKESKUS

Tallinn Art Space ruumides asuv litograafiakeskus on kokkusaamise ja ideede vahetamise paik, kus lisaks kunstile luuakse ka laiemat väärtussüsteemi trükikunstile – viiakse läbi õpitube, antakse kunstialast nõu ning tegeletakse graafika müügi, eksponeerimise ja vahendamisega.

KORRALDA OMA ÜRITUS MEIL

Rendime avaraid galeriiruume ka üritusteks. Korralda meie juures firmaüritus, sünnipäev, koolitus, kontsert, esitlusõhtu...

Art Space pakub Sulle väärt eestimaist kunsti, õdusat miljööd ja meeldivat seltskonda, mis loovad mälestused kogu eluks. Meie galeriis ei ole ükski asi võimatu – aitame ellu viia ka Sinu kõige hullumeelsemad ideed.