top of page

KORRALDA OMA ÜRITUS MEIL

Tallinn Art Space'i multifunktsionaalsed ruumid võimaldavad korraldada kõikvõimalikke sündmusi. Korralda meie juures oma:

FIRMAPIDU

KONTSERT

ESITLUSÕHTU

KOOLITUS

SÜNNIPÄEV

VÕI MUU ÜRITUS

Leiame koos sobiva lahenduse!

Kultuurne pidutsemine on eesmärk

Kui siiani oled harjunud koosviibimistel auru välja laskma, joviaalset juttu veeretama ja pisut liiga napsusena koju jõudma, siis edaspidi võid seda traditsiooni jätkata… ainult et hommikul on süda rahul – pidu möödus kunsti keskel ning kultuuri meelevallas. 

Interaktiivsus on võtmeküsimus


Elame rahutul ajastul, kus inimeste hinged on püsimatud ning igatsevad väljendusvabaduse järele. Tallinn Art Space’s pakume võimalust käed värviseks teha, olgu selleks siis erinevad töötoad või maalimisvõistlused. 


Tule vabasta oma loominguline energia!

Kunstigalerii kui elamusi pakkuv peopaik

Oled tüdinenud igavatest õhtusöökidest?

Kõik on juba justkui ära proovitud ja nähtud? Pea on mõtetest tühi ja suursündmus on kohe-kohe ukse ees..?!

Art Space pakub Sulle väärt eestimaist kunsti, õdusat miljööd ja meeldivat seltskonda, mis loovad mälestused kogu eluks. Lisaks anname Sulle vabad käed otsustamaks, missuguseks soovid oma meeldejääva õhtu kujundada. Meie galeriis ei ole ükski asi võimatu – aitame ellu viia ka Sinu kõige hullumeelsemad ideed.
 

Kasutegur

Oma ürituste korraldamisega on Sul võimalik kohtuda ja koostööd teha inspireerivate inimestega, kelle kontaktid võivad ka tulevikus kasulikud olla.

Ja võib-olla leiad kõigele lisaks galeriist midagi oma kõledat elutoa seina kaunistama.

Elegants ilma snobismita

Eesmärk on ennast lõdvaks lasta, säilitades kraad aristokraatlikkust. Eks? Kunstigaleriis valitseb meeldiv tasakaal - kõrged laed ja avarad ruumid loovad luksusliku, ent mõnusa atmosfääri. Galeriis aeg seisab. 

bottom of page